Athlete
Josef Krubner
pepa998@gmail.com
+420721975320
Nejčastěji trénuji v Bearrrfield - Primal Fitness Gym Cena za trénink začíná na 790.00 CZK

Komplexnost, funkčnost, přenositelnost.

Vyzkoušej, jaké to je rozvíjet tělo komplexně a efektivně! Ve své praxi používám kombinaci tréninkových metod starých jako lidstvo samo ve spojení s nejnovějšími vědeckými poznatky. Klíčovými prvky tréninku jsou pro mě přenositelnost, funkčnost a přirozenost. Pod mým vedením se naučíš pohybovat ovládat své tělo i předměty okolo sebe. Můžeš se těšit například na macebelly, kettlebelly, gymnastické kruhy, clubbelly, lana, kameny a mnoho dalšího!


Trénink tě nezajímá, ale hledáš pomoc se stravou nebo s celkovou životosprávou? Našel jsi správného člověka! Jsem profesionální výživový a holistický poradce. Ať už je tvým cílem přeměna postavy, zlepšení psychické či fyzické výkonnosti, nebo se chceš prostě cítit lépe, tak spolu určitě něco vymyslíme! Ve stravě i životosprávě ctím stejné principy jako v tréninku, takže se nemusíš bát, že bych tě tlačil do nepřirozených změn, které by ti v dlouhodobém časovém horizontu škodily.


Zaujal jsem tě? Neváhej a ozvi se mi!

Při trénincích se mnou můžete využít tyto služby

FitnessVýživové poradenstvíSilový tréninkHolistické poradenstvíHubnutíPřeměna postavyNáprava dysbalancíKondiční tréninkŽivotospráva